تعمیر سونا خشک و بخار

تعمیر سونا

از مزایای سونا این است که به دلیل داشتن قطعات بسیار کم، نگهداری و تعمیر آن نسبت به استخر و جکوزی به مراتب آسان و راحت‌تر است. البته تعمیر سونا نیازمند این است که در این زمینه مهارت و دانش فنی و تخصصی زیادی داشته باشید و هرکسی نمی‌تواند تعمیرات آن را انجام دهد.
تعمیر سونا باید فقط توسط افراد حرفه‌ای که دانش و تخصص کافی در زمینه سرویس انواع سونا خشک و سونا بخار را دارند، انجام شود تا از آسیب رسیدن به سونا، تجهیزات آن و ضررهای احتمالی در آینده، جلوگیری شود.

تعمیر سونا بخار | تعمیر سونا بخار و سونا خشک

سونا بخار

از مهمترین قطعات سونا بخار، تجیهزات مولد بخار است. تجهیزات مولد بخار شامل هیتر برقی سونا بخار (مولد بخار)، اتصالات، لوله‌کشی‌ها و… هستند که باید از نظر عدم نشتی و کارکرد صحیح به صورت دوره‌ای توسط کارشناس بررسی شود تا از عملکرد صحیح و بدون مشکل آنها اطمینان حاصل شود. افراد متخصص در این زمینه با توجه به دانش گسترده‌ای که درمورد سونا بخار دارند می‌توانند سرویس و خدمات نگهداری آن را انجام دهند.

سونا خشک​

با توجه به اینکه در سونای خشک، تجهیزات مکانیکی چندانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین دلیل در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات آن با مشکل چندانی روبرو نیستیم. خرابی سیستم کنترل، تجهیزات الکتریکی یا گرمکن، نصب نادرست عایق‌های دیواری، خرابی چوب سطوح و سکوها از مشکلاتی است که ممکن است برای سونا خشک اتفاق بیفتد و نیارمند به تعمیرات باشد.
ما در رزآب خدمات تعمیر و سرویس سونا خشک را با پرسنل متخصص و حرفه ای خود که آشنایی کامل با قطعات و اجزا سونا خشک دارند را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم.

ساخت سونای بخار | ساخت سونا بخار و سونا خشک
نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا بخار | عیب یابی سونا بخار

نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا بخار

مشابه سونا خشک، سونا بخار هم در صورت استفاده صحیح از آن و سرویس منظم آن در آینده دچار مشکل اساسی نخواهدشد. ولی باید به این نکته توجه کنید در صورت چشم‌پوشی از این سرویس‌های دوره‌ای ممکن است در آینده نچندان دور دچار مشکلات زیادی شوید و مبالغ زیادی را برای تعمیرات اساسی سونا بخار هزینه کنید. از این رو توصیه می‌شود تا از این موارد غافل نشوید.

نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا خشک

مهم‌ترین نکته در زمینه تعمیر و عیب‌یابی این است که با استفاده درست و مناسب از سونا و نگهداری و سرویس آن به طور مرتب هفتگی و ماهانه از پیش آمدن مشکلات احتمالی و نیاز به تعمیرات پرهزینه جلوگیری کنید.
به دلیل اینکه در ساخت سونا از قطعات پیچیده و انبوهی استفاده نمی‌شود بنابراین عیب‌یابی آن برای اپراتور چندان مشکل نخواهد بود. البته باید به این نکته توجه کنید که کارشناسان و تعمیرکاران این حوزه به دلیل سالها تجربه و مهارتی که در زمینه تعمیر و عیب یابی سونا کسب کرده‌اند این مسئله برای آنها مشکل نخواهد بود و با تمام قطعات و تجهیزات آشنایی کامل دارند ولی سپردن این تعمیرات به افراد ناشی و غیر متخصص در این مورد می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود بیاورد.

نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا خشک

تعمیر سونا توسط رزآب

مجموعه رزآب با داشتن تیمی از کارشناسان و تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه و با سالها تجربه و فعالیت در امر تعمیر انواع سونا بخار و سونا خشک آماده ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت سفارش تعمیر انواع سونا با کارشناسان ما در رزآب در تماس باشید.

هزینه تعمیر سونا​

هزینه تعمیر سونا (Sauna) به طور کلی به عوامل متعددی بستگی دارد. از این رو در ابتدا باید توسط کارشناس ما به طور کامل بررسی شود و هزینه‌ها با توجه به موارد بیان‌شده توسط شما و بررسی‌شده کارشناسان ما برآورد گردد. ممکن است مشکل کلی و یا جزئی بوده و یا قطعات سونا نیازمند تعویض باشد. بنابراین پس از انجام بررسی‌ها می‌توان به طور دقیق هزینه‌های نهایی را مشخص کرد.

هزینه تعمیر سونا | سفارش تعمیر سونا
Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار