نصب و اجرا، نگهداری و تعمیر جکوزی و وان جکوزی

جکوزی چیست؟

در واقع جکوزی (Jacuzzi) یک نام برند است که یکی از اولین و مهمترین تولیدکنندگان وان‌های آبگرم است. این شرکت در سال ۱۹۱۵ توسط برادران جکوزی در آمریکا تاسیس شد. تقریباً مانند برخی اصطلاحات معروف که با نام یک برند شناخته می‌شوند، بیشتر افراد وان آب گرم و اسپا را جکوزی می‌نامند. در ایران هم این محصولات با همان نام تجاری جکوزی شناخته می‌شوند و معروف هستند. جکوزی یک حوضچه، وان بزرگ و یا استخر کوچک است که آب در آن با فشار زیاد توسط پمپ‌های قوی از طریق لوله‌هایی که در دیواره‌ها نصب شده‌اند به داخل وان پمپاژ می‌شود. از جکوزی برای آب‌درمانی، ماساژ و ریلکس کردن استفاده می‌شود.

از جمله فواید استفاده از جکوزی:

  •  کاهش فشار خون
  •  بهبود گردش خون
  •  بهبود عملکرد بدنی
  • کاهش استرس
  • کاهش درد عضلات
  • درمان کمردرد

یکی از بهترین راه‌ها برای استراحت پس از یک روز سخت، استفاده از وان‌های آب گرم، نشستن در آن‌ها و ماساژ دادن عضلات خسته‌تان با جت‌های آب پرفشار است. ساخت وان‌جکوزی و جکوزی یکی از سازه‌های لوکس در ویلاها، آپارتمان‌ها، برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی است که بسیاری از علاقه‌مندان را به ساخت آن ترغیب می‌کند.

نصب و اجرای جکوزی، ساخت جکوزی و وان جکوزی

نصب و اجرای جکوزی

ساخت جکوزی به دلیل ابعاد کوچکی که دارد نیاز به دانش لازم و کافی در طراحی و نصب دارد. جکوزی‌ها به طور کلی به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند: استخری و پیش‌ساخته.
برای جکوزی‌ استخری باید تجهیزات لازم را تهیه کرده و از متخصصین جهت ساخت و راه‌اندازی آن در محل مورد نظر کمک بگیرید.
می‌توانید جکوزی‌های فایبرگلاس یا پیش‌ساخته را از رزآب گروپ خریداری کرده و در محل مورد نظر نصب کنید. زیرا یکی از مهم‌ترین خدمات گروه رزآب ساخت و نصب جکوزی فایبرگلاس است. البته برای نصب و راه‌اندازی اولیه آن به کمک یک متخصص نیاز دارید. متخصصان ما در نصب و راه اندازی جکوزی‌های پیش ساخته نیز شما را یاری می‌کنند. بهتر است این کار را به تیم باتجربه ما بسپارید.
از نظر هزینه، هر دو نوع جکوزی استخری و فایبرگلاس دارای بازه قیمتی یکسانی هستند و تنها تفاوت آنها در مراحل نصب و اجرای آنها است که اولی مشکل ساز و زمان بر است و دیگری نصب راحت تری دارد.

خدمات نگهداری جکوزی

جکوزی شما باید در بهترین وضعیت ممکن باشد. احتمال دارد که در این زمینه نیاز به کمک داشته باشید. برای اینکه جکوزی شما طول عمر بیشتری داشته باشد و برای جلوگیری از خراب شدن آن باید هرچند مدت یک بار توسط افراد با تجربه سرویس شوند. مراقبت و نگهداری جکوزی شامل یک سری دستورالعمل‌ها است. دمای آب جکوزی باید متعادل و در حد مناسبی تنظیم شده باشد، جکوزی شما باید هر چند مدت یک بار ضدعفونی شود، ph آب باید هفته‌ای سه بار کنترل شود، قلیائیت آب نیز باید در زمان‌های مشخصی کنترل شود. همه این فعالیت‌ها توسط تیم متخصصی از مهندسان ما انجام می‌شود. همکاران ما تیمی متشکل از افراد باتجربه و حرفه‌ای است که در زمینه نگهداری و سرویس انواع جکوزی فعالیت می‌کنند. اگر برای نگهداری به کمک نیاز دارید، کارشناسان ما آماده کمک به شما هستند، کافی است تا با ما تماس بگیرید.

نگهداری جکوزی، مراقبت از جکوزی | نگهداری وان جکوزی
تعمیر جکوزی، سرویس جکوزی، تعمیر کردن جکوزی

تعمیر جکوزی

تعمیر جکوزی امری تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد. اگر شما عزیزان در منازل خود جکوزی خانگی استفاده می کنید، برای تعمیر جکوزی خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با بهر‌ه‌گیری از تجربه و مهارت خود و با استفاده از امکانات پیشرفته، تعمیرات جکوزی شما را برعهده می‌گیرند.
برای جلوگیری از ایجاد مشکلات و تعمیرهای پی در پی استخر شما نیاز به بررسی‌های منظم دارد. به عنوان مثال، پوشش‌های تخلیه اصلی و همچنین پوشش‌های فیلتر باید بازرسی شوند، همچنین مطمئن می‌شویم که پمپ‌ها و لوله‌ها سالم و بدون هیچ نشانه‌ای از نشتی هستند. علاوه بر این، موتور پمپ باید به همراه ساعت زمان پمپ بررسی شود. عملکرد صحیح تمام بخش‌ها و دستگاه‌ها باید تأیید شود.

ما فهرست جامعی از خدمات نگهداری و تعمیر استخر را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. تا اطمینان حاصل پیدا کنید که استخر شما در بهترین شرایط باقی می‌ماند. ما همچنین خدمات اضافی را ارائه می‌کنیم که می‌توانید بر اساس نیاز آنها را انتخاب کنید.

وان جکوزی چیست؟

وان جکوزی یا جت‌شده (Jetted Tub) نوعی وان حمام است. که چندین خروجی آب در دیواره‌ها اطراف وان قرار گرفته‌است. این خروجی‌ها به لوله های کوچک انعطاف پذیر در اطراف وان متصل می‌شوند و یک پمپ گردش آب و اغلب یک دمنده هوا نیز به همراه دارد. مدل‌های لوکس بسیار بزرگ هستند و حتی ممکن است یک بخاری برای گرم نگه داشتن آبی که از شیر خارج می‌شود نیز داشته باشند. آب وان‌جکوزی پس از هر بار استفاده تخلیه می‌شود به همین دلیل معمولا فیلتر ندارند.
ساخت وان جکوزی و جکوزی |نصب جکوزی و وان جکوزی

نصب و اجرا وان جکوزی

وان‌جکوزی جدیدترین مدل جکوزی‌ها می‌باشند و دارای امکانات متنوعی هستند. این نوع جکوزی‌ها قابل حمل بوده و بر اساس نیاز شما بر روی پشت بام، سرویس بهداشتی، بالکن و… قابل نصب و اجرا می‌باشند. این دستگاه‌ها نیازی به امکانات و موتورخانه ندارند و با استفاده از برق کلیه عملیات اعم از گرمایش، گردش آب، پمپاژ و تصفیه را در داخل خود انجام می‌دهند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند. تیم رزاب گروپ با نصب و اجرای وان جکوزی در منازل شما محیطی را برای رفع خستگی و ریلکس کردن شما فراهم می‌آورد. جهت سفارش نصب و راه‌اندازی وان جکوزی با شماره‌های تماس ما ارتباط برقرار کنید. متخصصان ما آماده نصب و راه‌اندازی جکوزی و وان جکوزی برای شما هستند.

خدمات نگهداری وان جکوزی

اگر جکوزی در خانه دارید، به احتمال زیاد فقط یک یا دو بار در ماه از آن استفاده می‌کنید. در هر صورت وان شما به سرویس‌های دوره‌ای منظم و بازرسی نیاز دارد. تا از هزینه تعمیراتی که ممکن است بعدا درصورت بروز مشکلات جدی‌تر به‌وجود آید جلوگیری به عمل آورید. نگهداری انواع جکوزی و وان جکوزی از جمله خدمات شرکت ما است که توسط بهترین افراد تیم ما انجام می‌شود. برای دریافت این خدمات از شرکت ما با شماره‌هایی که در سایت موجود است تماس بگیرید.
نگهداری وان جکوزی | نگهداری جکوزی
تعمیر وان جکوزی | تعمیر جکوزی و وان جکوزی | تعمیر وان جکوزی

تعمیر وان جکوزی

در صورتی که وان آبگرم خانگی شما دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد، اصلا نیازی به نگرانی شما نیست. ما با تیم با تجربه خود وظیفه تعمیرات وان جکوزی شما را برعهده می‌گیریم. تعمیرات به گونه‌ای انجام می‌شود که با روز اول آن تفاوتی نداشته باشد. ما از امکاناتی استفاده می‌کنیم که در زمان کمی همه مشکلات وان جکوزی شما برطرف شود و تا مدت‌ها نیاز به تعمیرات نداشته باشد.

نحوه سفارش خدمات​

ما مجموعه کاملی از خدمات نصب و اجرا، تعمیر و نگهداری جکوزی و وان‌جکوزی، از بازرسی‌های هفتگی گرفته تا سرویس، تمیز کردن، تعمیرات و… را در رزآب به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. برای اطلاع از این خدمات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و درخواست راهنمایی از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای با ما در ارتباط باشید.

سفارش ساخت،تعمیر و نگهداری استخر
Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار