تعمیر سونا خشک و بخار

تعمیر سونا

گرمای لذت بخش سونا علاوه بر کمک به دردهای عضلانی باعث نشاط و آرامش در شما می‌شود برای ارتقا عملکرد سونا نگهداری و تعمیر به موقع آن ضروری است. تعمیر سونا با توجه به نوع آن و میزان تجهیزات استفاده شده یک امر تخصصی است. سونا در هر مکانی که نصب شده باشد نیازمند سرویس و تعمیرات دوره‌ای است تا عملکرد مناسب خود را به مصرف کنند‌ه ارائه کند.

مجموعه فنی و مهندسی رزآب با بهره‌گیری از تکنسین‌های ماهر و متخصص، خدمات تعمیرات و نگهداری سونا را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. تکنسین‌های ماهر مجموعه، با دانش فنی و تجربه حرفه‌ای، به تشخیص دقیق مشکلات فنی سونا می‌پردازند و اقدام به انجام تعمیرات لازم با استفاده از قطعات اصلی و مرغوب می‌نمایند.

تعمیر سونا خشک و سونا بخار

این خدمات شامل تعمیرات در زمینه‌های مختلف از جمله سیستم‌های گرمایی، کنترل دما، تهویه مطبوع و دیگ‌های بخار می‌شوند. تکنسین‌های متخصص مجموعه رزآب با رویکرد پیشگیرانه نیز به مشتریان خدمات نگهداری و بازرسی دوره‌ای ارائه می‌دهند تا از عملکرد بهینه و طولانی‌مدت سوناها اطمینان حاصل شود. این تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی مستمر، مجموعه رزآب را به یکی از منابع قابل اعتماد در زمینه تعمیرات و نگهداری سونا تبدیل کرده است.

 بیشتر بدانید: سونا

تعمیر سونا بخار

تعمیر سونا بخار به دلیل داشتن تجهیزاتی چون هیتر، گرمکن، دیگ بخار، تجهیزات الکتریکی و روشنایی نیازمند سرویس دوره ای و در صورت لزوم تعمیر توسط متخصص و تعمیرکار حرفه ای است.

مجموعه فنی و مهندسی رزآب با تعهد به ارائه خدمات تعمیرات سونا بخار، از تکنسین‌های متخصص و ماهر بهره می‌برد تا به بهترین شکل ممکن خدمات تعمیرات و نگهداری را به مشتریان ارائه دهد. تکنسین‌های مجموعه با دانش فنی عالی و تجربه در زمینه سوناهای بخار، به تشخیص دقیق مشکلات فنی پرداخته و به اصلاح خرابی‌ها می‌پردازند.

از قطعات اورجینال و مواد با کیفیت بالا برای انجام تعمیرات استفاده می‌شود تا اطمینان از عملکرد بهینه و استفاده طولانی‌مدت از سونا بخار حاصل شود. همچنین، تیم تعمیرات مجموعه رزآب بر اساس استانداردها برترین عملکرد را تضمین می‌کند و مشتریان می‌توانند با اعتماد به این تخصص و تعهد، به تجربه رضایت‌بخش از سونای بخار خود دست یابند.

 بیشتر بدانید: سونا بخار

۱

تعمیر اتاق سونا بخار

راتاق سونا بخار به دلیل ارتباط مستقیم با بدن مصرف کننده نیاز به سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی دارد تا از انتقال بیماری و یا صدمه به افراد جلوگیری شود. اتاق سونا بخار به دلیل ساخته شدن از متریال هایی چون سرامیک یا شیشه در هنگام ساخت و نصب تاسیسات الکتریکی آن باید دقت عمل زیادی وجود داشته باشد و در صورت نیاز به تعمیر حتما باید با تعمیرکاران حرفه ای تماس گرفته شود. لوله ها، شلنگ ها، جت ها و مسیر رسیدن به فاضلاب در اتاق سونا بخار نصب می‌شوند پس با بروز هرگونه مشکل مستقیما وارد عمل نشوید و حتما با تیم رزآب تماس بگیرید.
۲

تعمیر تجهیزات الکتریکی

تجهیزات الکتریکی سونا بخار در دو بخش اتاقک و خارج از آن نصب می‌شوند. مولد های بخار، ورودی های برق کشی، تجهیزات کنترلی سونا و المنت‌های گرما و … بخش های مهم تجهیزات الکتریکی هستند که در صورت بروز مشکل در آنها باید حتما با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید. این تجهیزات در صورت خراب شدن عملکرد سونا بخار را مختل کرده و تا پایان تعمیرات اصولی بهتر است برای حفظ سلامتی خود از استفاده از سونا خودداری کنید.

۳

تعمیر دیگ بخار سونا

مشکل در دیگ بخار سونا می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. با مشاهده کم شدن میزان بخار با وجود تنظیم و کنترل آن، زیاد شدن بخار و خاموش شدن مشعل‌ها و … باید عیب یابی را دقیق انجام دهید. ابتدا شیر ورودی آب به دیگ بخار را کنترل کنید زیرا احتمال رسوب گیری در ورودی آن وجود دارد، در این صورت باید رسوب ها را برطرف کنید و بعد از آن باید شیر ورودی را در مدت زمان مشخص برای جلوگیری از رسوب گرفتن آن چک کنید. پس اتصالات و لوله کشی ها را کنترل کنید و از نشتی احتمالی جلوگیری کنید. این بخش را باید با فشار آب زیاد بشویید تا از رسوب در این بخش جلوگیری کنید.

برای جلوگیری از خاموش شدن مشعل ها باید پرشر سویچ را کنترل و تنظیم کنید در صورت خراب بودن این قطعه به هیچ عنوان تلاش به تعویض آن نکنید و حتما با تمیرکار برای انجام این کار تماس بگیرید. ترموستات را چک کنید و در صورت بروز مشکل این قسمت را نیز به دستان تعمیرکار حرفه ای رزآب بسپارید و در صورت درست بودن ترموستات باید باز دیگر دیگ بخار و تجهیرات مربوط به آن را بررسی کنید.

۴

تعمیر هیتر و گرمکن سونا بخار

بخش مولد گرمایی سونا را باید به طور مرتب بررسی و کنترل کنید تا مانع از بروز مشکل شود. در سونا بخار به دلیل اینکه گرمای اصلی آن از آب است باید کلیه بخش های گرمایشی آن برای جلوگیری از رسوبات کنترل و تمیز شوند. میزان گرما و بخار مورد نیاز در این نوع سونا با استفاده از تجهیزات گرمایشی کنترل می‌شود پس برای عملکرد بهتر در سونا سرویس دوره ای و تعمیرات لازم این بخش را به تعمیرکاران مجاز بسپارید.

۵

تعمیر تجهیزات روشنایی سونا بخار

تجهیزات روشنایی سونا بخار در بخش اصلی قرار ندارند اما توجه داشته باشید که برای راحتی در استفاده باید این تجهیزات در برابر رطوبت و گرما مقاوم باشند تا مشکلی برای شما ایجاد نشود در صورت بروز مشکل در این تجهیزات به دلیل اتصال به برق و برق کشی هایی که در اتاقت انجام شده حتما با سرویس کار یا تعمیرکار برای بررسی و تعمیر احتمالی تماس بگیرید.

تعمیر سونا خشک

سونا خشک به دلیل متریال استفاده شده در ساخت اتاق آن و تجهیزات مورد استفاده در تولید گرما توجه و دقت خاصی در نگهداری و تعمیر آن باید مورد نظر قرار بگیرد پس در صورت بروز مشکل در سونا خشک، به هیچ وجه خود اقدام به تعمیر نکنید.

تعمیرات سونا خشک و خدمات تعمیر سونا توسط تکنسین‌های ماهر و مجرب مجموعه فنی و مهندسی رزآب با تعهد به کیفیت و دقت انجام می‌شوند. تکنسین‌های متخصص ما با دانش عمیق در زمینه سوناها و تجهیزات مرتبط، به تشخیص دقیق نقاط ضعف و مشکلات فنی پرداخته و اقدام به انجام تعمیرات لازم با استفاده از قطعات اورجینال و مواد با کیفیت می‌نمایند.

این تکنسین‌ها همچنین با استفاده از ابزارهای پیشرفته و تجهیزات حرفه‌ای، به تعمیر سریع و کارآمد سوناها می‌پردازند. همچنین، خدمات پس از تعمیر نیز تضمینی بوده و مشتریان می‌توانند با اطمینان از عملکرد بهینه و استفاده طولانی‌مدت از سونای خشک خود لذت ببرند. این تعهد به ارائه خدمات تعمیرات با کیفیت توسط تکنسین‌های ماهر، مجموعه رزآب را به یک مرجع معتبر در زمینه تعمیرات سوناها تبدیل کرده است.

 بیشتر بدانید: سونا خشک

۱

تعمیر اتاق سونا خشک

تعمیر اتاق سونا خشک به دلیل متریال استفاده شده و نصب تجهیزات و عایق به مهارت و تجربه کافی نیازمند است پس در صورت بروز مشکل اقدام به تعمیر آن نکنید و حتما با تعمیرکار مجاز این حوزه تماس بگیرید.

۲

تعمیر چوبکاری سونا خشک

اتاق سونا خشک از چوب های مخصوصی که در برابر دما مقاوم باشند ساخته می‌شود به این جهت سرویس و تعمیر جوبکاری اتاق سونا خشک نیازمند شناخت متریال و تاسیسات استفاده شده و مورد نیاز است. این نوع تعمیرات را باید حتما به متخصص و تعمیرکار این حوزه بسپارید.

۳

تعمیر سطوح آسیب دیده و شکسته

اگر بخشی از سطوح داخلی سونا شما آسیب دید یا شکسته شد از هر نوع متریالی برای تعمیر استفاده نکنید ابتدا از متریال استفاده شده در سونا خشک خود مطلع شوید و بعد در صورت شناخت مراحل تعمیر اقدام کنید. بهترین راه برای تعمیر سطوح آسیب دیده اطلاع دادن به نصاب سونا یا تماس با تعمیرکار حرفه ای و ماهر است.

۴

تعمیر و تعویض گرمکن

گرمکن یا هیتر وظیفه تولید گرما را دارد که شامل سنگ دریچه هیتر است که گرما را به صورت یکنواخت پخش می‌کند. تعمیر و تعویض این تجهیزات حساسیت بالایی دارد پس برای تعویض سنگ‌ها یا تعمیر و تعویض هیتر حتما به تعمیرکار ماهر و حرفه ای اطلاع دهید.

۵

تعمیر چوب سونا

متریال اصلی سونا خشک چوب مورد استفاده در آن است که باید قابلیت تحمل گرما بالا و انعطاف پذیری خوبی داشته باشد. شناخت متریال اصلی و عایق کاری زیر آن برای تعمیر بسیار مهم است پس توصیه می‌شود تعمیر چوب مورد استفاده را حتما به متخصص آن بسپارید.

تعمیر و عیب یابی سونا بخار

نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا بخار

تعمیر و عیب یابی سونا بخار با توجه به تجهیزات مورد استفاده، متریال و عایق آن نیازمند شناخت همه این موارد است. البته باید توجه داشته باشید که موقع نصب اطلاعات لازم را از نصاب سونا بخار خود بپرسید تا این آگاهی در صورت بروز مشکل به شما و تعمیرکار کمک کند.

مشابه سونا خشک، سونا بخار هم در صورت استفاده صحیح از آن و سرویس منظم آن در آینده دچار مشکل اساسی نخواهدشد. ولی باید به این نکته توجه کنید در صورت چشم‌پوشی از این سرویس‌های دوره‌ای ممکن است در آینده نه چندان دور دچار مشکلات زیادی شوید و مبالغ زیادی را برای تعمیرات اساسی سونا بخار هزینه کنید. از این رو توصیه می‌شود تا از این موارد غافل نشوید.

نکات مهم تعمیر و عیب یابی سونا خشک

تعمیر و عیب یابی سونا خشک نیز مانند سونا بخار نیازمند شناخت متریال، تجهیزات استفاه شده و عایق است تا در صورت بروز مشکل تعمیر با کمترین هزینه انجام شود.

مهم‌ترین نکته در زمینه تعمیر و عیب‌یابی این است که با استفاده درست و مناسب از سونا و نگهداری و سرویس آن به طور مرتب هفتگی و ماهانه از پیش آمدن مشکلات احتمالی و نیاز به تعمیرات پرهزینه جلوگیری کنید.

به دلیل اینکه در ساخت سونا از قطعات پیچیده و انبوهی استفاده نمی‌شود بنابراین عیب‌یابی آن برای اپراتور چندان مشکل نخواهد بود. البته باید به این نکته توجه کنید که کارشناسان و تعمیرکاران این حوزه به دلیل سالها تجربه و مهارتی که در زمینه تعمیر و عیب یابی سونا کسب کرده‌اند این مسئله برای آنها مشکل نخواهد بود و با تمام قطعات و تجهیزات آشنایی کامل دارند ولی سپردن این تعمیرات به افراد ناشی و غیر متخصص در این مورد می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود بیاورد.

تعمیر و عیب یابی سونا خشک

تعمیر انواع سونا بخار

تعمیر انواع سونا بخار با توجه به نوع تجهیزات مورد استفاده از آن نیازمند متخصص در این حوزه است. تمام تعمیرکاران تیم رزآب در تعمیر انواع سونا بخار متخصص و حرفه ای هستند.

تعمیر انواع سونا بخار
۱

تعمیر سونا بخار برقی

در تعمیر این نوع سونا بخار باید به هیتر برقی، سیستم تصفیه آب، دیگ بخار و مشعل آن توجه کرد. اختلال در هر کدام از این تجهیزات عملکرد سونا را مختل می‌کند.

۲

تعمیرات سونا بخار گازی

در این نوع سونا نیز باید به همه موارد موجود در دیگر سونا ها دقت کرد اما تفاوت این سونا در این است که مولد گرمای آن به جای برق با گاز کار می‌کند پس در زمان تعمیر باید به سیستم گازرسانی آن دقت کافی شود.

۳

تعمیرات سونا بخار مشعلی

مشعل مورد استفاده در سونا بخار متناسب با میزان مصرف سوخت و نوع سوخت انتخاب می‌شود. انواع آنها شامل مشعل گازی، مشعل گازوئیلی و یا دوگانه سوز است که در زمان تعمیر به دقت زیادی نیازمند است.

تعمیر انواع سونا خشک

تیم حرفه ای رزآب در تعمیر انواع سونا خشک متخصص هستند.

تعمیر انواع سونا خشک
۱

تعمیرات سونا خشک مادون قرمز

در این نوع سونا از امواج الکترومغناطیسی مادون قرمز برای تولید گرما استفاده می‌کنند. در این نوع سونا خشک پنل‌هایی برای تابش مادون قرمز تعبیه شده است تا گرما یکنواخت و بیش از اندازه نباشد. در سونا خشک مادون قرمز باید دقت ویژه ای به میزان تابش و سالم بودن پنل ها شود. در تعمیر این تجهیزات برای جلوگیری از وقوع آسیب به مصرف کنندگان باید دقت کافی صورت گیرد.

۲

تعمیرات سونا خشک برقی

در این نوع سونا هیتر تولید گرما با برق کار می‌کند. در این نوع سونا المنت‌هایی تعبیه شده که گرما را به صورت یک نواخت در محیط سونا پخش می‌کنند. المنت‌ها از جنس آلومینیوم، استیل یا آهن گالوانیزه هستند. هیتر برقی را می‌توان بر دیوار و زمین نصب کرد که در هر دو صورت باید موقع نصب دقت کافی در مورد فاصله ایمنی صورت گیرد. در تعمیر این نوع سونا خشک باید دقت بر سیستم برق و گرمایش باشد.

۳

تعمیر سونا خشک چوب سوز

سونا خشک چوب سوز نوع سنتی سونا خشک است. گرما در این نوع سونا با استفاده از سوختن چوب تامین می‌شود. این نوع سونا بسیار کم است و امروزه بیشتر از هیتر برقی به جای هیزم استفاده می‌شود. در تعمیر این نوع سونا به دودکش و محفظه سوختن چوب باید دقت بیشتری کرد.

تعمیر سونا توسط رزآب

تیم حرفه ای رزآب با سال‌ها تجربه در تعمیر انواع سونا و استفاده از مدرنترین و به روز ترین تجهیزات در تعمیر آنها کلیه خدمات تعمیراتی خود را تضمین می‌کند تا مشتریان با اطمینان خاطر تعمیر سونا خشک و بخار خود به دست این مجموعه بسپارند.

مجموعه رزآب با داشتن تیمی از کارشناسان و تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه و با سالها تجربه و فعالیت در امر تعمیر انواع سونا بخار و سونا خشک آماده ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت سفارش تعمیر انواع سونا با کارشناسان ما در رزآب در تماس باشید.

تعمیر کار سونا

تیم متخصص رزآب با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی، نصب و تعمیر انواع سونا بهترین و ماهرترین تعمیرکاران را در اختیار دارد و شیوه و نوع تعمیر همه آنان را ضمانت می‌کند.

۱

تعمیر کار سونا بخار

کلیه تعمیرکاران سونا بخار شرکت رزآب با اطلاعات کامل و به روز از انواع سونا بخار و انواع متریال در ساخت آن برای تعمیر اعزام می‌شوند تا این اطمینان خاطر را به مشتریان بدهند تعمیر سونا آنها به دست به روز ترین و مدرن ترین تعمیرکاران حرفه ای این حوزه است.

تعمیرکاران سونا بخار در مجموعه فنی و مهندسی رزآب، افرادی مجرب و متخصص هستند که با دانش گسترده در زمینه تجهیزات آبگرم و سونا بخار، خدمات تعمیراتی با کیفیت و قابل اطمینان ارائه می‌دهند. این تعمیرکاران با توانایی در تشخیص دقیق عیوب و مشکلات فنی سوناها، اقدام به تعمیر و بازسازی با استفاده از قطعات اصلی و مواد با کیفیت می‌نمایند.

با به‌روز بودن با آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای صنعت، این تعمیرکاران تضمین می‌کنند که تعمیرات انجام شده باعث بهبود عملکرد سونا بخار شده و به کاربران اجازه می‌دهد از این تجهیزات به طور بهینه و با اعتماد بیشتر بهره‌مند شوند. به علاوه، تعهد به ارائه خدمات سریع و مؤثر توسط تعمیرکاران مجموعه رزآب، موجب ایجاد تجربه رضایت‌بخش برای مشتریان می‌شود.

۲

تعمیرکار سونا خشک

تعمیرکاران مجموعه رزآب با دانش و تجربه فنی فراوان در زمینه تعمیر و خدمات سرویس سونا خشک مشغول به فعالیت هستند. این تعمیرکاران با بهره‌گیری از مهارت‌های پیشرفته در تعمیر و نگهداری تجهیزات الکتریکی و مکانیکی مرتبط با سونا، به تشخیص دقیق مشکلات فنی پرداخته و خدمات تعمیرات لازم را ارائه می‌دهند.

با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات با کیفیت، تعمیرکاران ما سعی در ارائه خدمات با دوام و بازدهی بالا دارند تا مشتریان بتوانند از سونای خشک خود بهره مند شوند. این تیم تخصصی همچنین خدمات سرویس دوره‌ای را ارائه می‌دهد تا سونا به صورت بهینه کار کند و از هر گونه نقصانی جلوگیری شود. بهره‌مندی از تعمیرکاران مجرب مجموعه رزآب، تضمینی برای بهبود عملکرد و دوام سونا خشک شماست.

این اطمینان خاطر برای مشتریان عزیز وجود دارد که کلیه تعمیرکاران سونا خشک رزآب با اطلاعات به روز و مدرن در خصوص سونا خشک و شناخت متریال و انواع تجهیزات مورد استفاده در ساخت این سونا برای تعمیر به محل نصب سونا اعزام می‌شوند.

شماره تماس تعمیر کار سونا

مشتریان و صاحبان سونا خشک و بخار می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت رزآب با داشتن شماره تماس تعمیرکار به طور مستقیم با کارشناسان ما مشورت و صحبت کنند. این اقدام تیم رزآب به این دلیل است تا مشتریان در صورت هر گونه مشکل بتوانند با تعمیرکار سونا خود صحبت و تا رسیدن وی به محل نصب سونا اقدامات لازم و ضروری را با توجه به مشکل پیش آمده انجام دهند.

شماره تماس تعمیر کار سونا

هزینه تعمیر سونا

هزینه تعمیر سونا (Sauna) به طور کلی به عوامل متعددی بستگی دارد. از این رو در ابتدا باید توسط کارشناس ما به طور کامل بررسی شود و هزینه‌ها با توجه به موارد بیان‌شده توسط شما و بررسی‌شده کارشناسان ما برآورد گردد. ممکن است مشکل کلی و یا جزئی بوده و یا قطعات سونا نیازمند تعویض باشد. بنابراین پس از انجام بررسی‌ها می‌توان به طور دقیق هزینه‌های نهایی را مشخص کرد.

تیم حرفه‌ای رزآب بعد از بررسی کامل هزینه تعمیر سونا را مشخص می‌کند تا هزینه اضافه‌ای به مشتریان تحمیل نشود. این بررسی ها به این دلیل است که در صورت تشخیص متخصص به تعمیرات بیشتر در روند تعمیر هزینه سنگینی از مشکلات احتمالی بعدی بر دوش صاحبان سونا نباشد و در صورت نیاز حتما از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

سفارش تعمیر سونا

سفارش تعمیر سونا

تعمیر سونا توسط تیم حرفه ای رزآب این اطمینان خاطر را برای صاحبان سونا ایجاد می‌کند که نه هزینه بالایی پرداخت خواهند کرد و نه تعمیر بی موردی بر آنها تحمیل خواهد شد. تیم متخصصان رزآب تمام نکات و موارد لازم در تعمیرات سونا خشک و بخار را با دقت در نظر گرفته و انجام خواهند داد.

برای سفارش خدمات سونا از مجموعه فنی و مهندسی رزآب، مشتریان می‌توانند از راه‌های مختلفی بهره مند شوند. ابتدا، می‌توانند با تماس تلفنی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنند و نیازهای خود را مطرح کرده و سفارش خود را ثبت کنند. همچنین، امکان استفاده از فرم‌های آنلاین مربوط به سفارش خدمات در وبسایت ما وجود دارد.

پس از دریافت درخواست، تیم ما با شفافیت و دقت بالا، به بررسی نیازهای مشتری می‌پردازد و برنامه‌ریزی دقیقی برای ارائه خدمات سونا انجام می‌دهد. پس از تایید سفارش، تیم فنی ما به محل نصب مشتری می‌رود و به صورت حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات را ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند از اطلاعات تماس ما برای دریافت مشاوره بیشتر و ثبت سفارش استفاده کنند، تا تجربه‌ای راحت و مطمئن از خدمات سونا در مجموعه رزآب را به دست آورند.

سفارش تعمیر سونا
Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار