خدمات نگهداری سونا خشک و بخار

نگهداری سونا

امروز استفاده از سونا، جکوزی و استخر در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی بسیار همه‌گیر شده‌است و افراد زیادی از این امکانات استفاده می‌کنند، تقریبا در اکثر منازل لوکس سونا خشک یا سونا بخار پیدا می‌شود. نگهداری از سونا و تجهیزات آن بسیار راحت‌تر از استخر و جکوزی است. در سونا از تجهیزات الکتریکی پیچیده، پمپ و… دیگر خبری نیست و تنها قطعاتی که به مراقبت نیاز دارد گرمکن (هیتر، دیگ بخار یا مولد بخار) کف و قسمت‌های چوبی سونا و همچنین تجهیزات روشنایی و تجهیزات کنترل سونا است. در رابطه با نگهداری سونا خشک و سونا بخار نکات مهمی وجود دارد که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

اهمیت نگهداری سونا

اکثر سوناها از داخل و خارج از چوب ساخته شده‌اند. این چوب طبیعی است. بنابراین، از چوب باید به گونه‌ای محافظت شود که در برابر گرما و سرما محافظت شود. چوب‌های استفاده شده در سونا باید در مقابل رطوبت نگهداری شوند، برای جلوگیری از فرسوده شدن چوب و آسیب دیدن سونا باید مراقبت‌های لازم به عمل آید. نگهداری از سونا نیاز به امکانات و تخصص دارد و این برای افراد کم تجربه کار دشواری است. برای مراقبت از سونای خود تا پایان مطالب ما را همراهی کنید.

نکات مهم نگهداری سونا خشک | نگهداری سونا خشک و سونا بخار

نکات مهم نگهداری سونا خشک

استفاده و راه اندازی سونای خشک نیازی به نصب تاسیسات در موتورخانه ندارد. سیم‌کشی مربوط به تجهیزات الکتریکی و روشنایی سونا و تعمیرات آن تنها باید توسط افراد مجرب در این زمینه انجام شود. بنابراین برای جلوگیری از وارد شدن صدمات به سیستم برق و عواقب ناشی از رعایت نکردن نکات ایمنی حتما باید به افراد متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. اطراف و دور تا دور گرمکن سونا خشک را بهتر است با نرده بپوشانید. همچنین در محیط سونا تحت هیچ شرایطی از مواد قابل اشتغال استفاده نکنید. در صورتی که امکان وقوع حادثه باشد و برای حبس نشدن افراد در اتاق سونا خشک، درهای ورودی و خروجی نباید قفل شود و نباید در این محیط از در قفل‌دار استفاده شود، بلکه در باید با فشار دادن باز و بسته شود. استفاده کودکان از سونا تنها باید به همراه والدین و تحت نظارت آنها باشد.

نکات مهم نگهداری سونا بخار

نگهداری سونا (Sauna) شامل دو بخش می‌شود. اولین بخش آن رعایت نظافت محیط و فضای داخلی سونا است که شامل شستشو با مواد شوینده و بهداشتی است و بخش دوم شامل نگهداری از تجهیزات مولد بخار (گرمکن یا دیگ بخار)، کف، سکوها و دیواره‌های چوبی سونا است. همچنین برای محافظت و نگهداری از تجهیزات روشنایی و الکتریکی سونا اگر دچار مشکلی شد بهتر است به یک فرد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه مراجعه نمایید. تمام این بخش‌ها حائز اهمیت هستند و باید برای انجام این خدمات به یک شرکت حرفه‌ای در این زمینه مراجعه نمایید. ما در اینجا یک شرکت به شما معرفی می‌کنیم که خدمات با کیفیت را با هزینه پایین ارائه می‌دهند.

نکات مهم نگهداری سونا بخار

هزینه خدمات نگهداری سونا

هزینه خدمات نگهداری سونا در رزآب شامل تعرفه‌های متفاوت و ثابتی است که در قبال هر یک از خدمات ارائه شده به مشتریانمان تعیین می‌گردد. همکاران ما پس از بازدید از محل و بررسی شرایط و تعیین تجهیزات مورد نیاز برآوردی از هزینه نگهداری سونا را به مشتری اعلام می‌کنند و پس از عقد قرار داد فعالیت خود را آغاز می‌کنند. به طور کلی این هزینه‌ها به عوامل متعددی بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت‌ دقیق تعمیر سونا و دریافت خدمات نگهداری و سرویس سونا با ما در مجموعه رزآب در ارتباط باشید و از کارشناسان ما در این زمینه راهنمایی و مشاوره بگیرید.

عیب یابی از تجهیزات سونا خشک و سونای بخار

یکی از مهم‌ترین کارهایی که برای نگهداری و تعمیر سونا باید انجام شود عیب‌یابی سونا است. کارشناسان حرفه‌ای می‌توانند به راحتی ایرادات سونا خشک و سونا بخار را پیدا کرده و برای تعمیر آن‌ها اقدام کنند. کارشناسان مجموعه رزآب عیب‌یابی سونا و مشکلات آن را با استفاده از به‌روزترین تجهیزات انجام می‌دهند. کارشناسان خبره ما در رزآب با سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در این زمینه آماده ارائه خدمات به کلیه مشتریان می‌باشند تا مشکلات آنها را در سریع‌ترین زمان ممکن حل نمایند.

خدمات نگهداری سونا توسط تیم رزآب

تیم رزآب متشکل از افراد حرفه‌ای در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و راه اندازی انواع سونا خشک و سونا بخار، جکوزی، وان جکوزی و استخر می‌باشد که کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع سونا، استخر و جکوزی را به مشتریان خود ارائه می‌کند.
درصورتی که به هر کدام از این خدمات نیاز داشتید کافی است با ما در رزآب در ارتباط باشید تا کارشناسان ما پاسخگوی کلیه سوالات تخصصی شما باشند و به درخواست‌های شما در اسرع وقت رسیدگی کنند.

خدمات نگهداری سونا توسط تیم رزآب
Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار