ساخت، نگهداری و تعمیر استخر

خدمات استخر شرکت رزآب

شرکت رزآب، سال‌ها تجربه در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع استخر (swimming pool) با توجه به نوع کاربری و هدف آن را در کارنامه کاری خود دارد. ما استخرهای شنای لوکس خانگی، ویلایی، کشاورزی، ورزشی را با بهترین کیفیت، در تهران، کرج و سایر شهرستان‌ها برای مشتریان خود طراحی می‌کنیم.

خدمات برند ما در طول چند سال گذشته، بطور چشمگیری بهبود یافته‌ است. تا اطمینان حاصل شود که بهترین استخرها را مطابق با استانداردهای روز و درخواست مشتریان خود به طور سفارشی طراحی و اجرا می‌کنیم.
ما قبل از شروع هر کاری در مورد تمام خواسته‌های مشتریانمان برای ساخت و نصب با آنها صحبت می‌کنیم. سپس مهندس متخصص ما طرح‌های دقیقی را ارائه می‌کند. که شامل همه چیز از اندازه و شکل استخر گرفته تا عمق و نور، و همچنین هر ویژگی خاصی است که مشتری در نظر دارد می‌باشد.

اجرای صفر تا صد استخر، ساخت استخر | صفر تا صد ساخت استخر

اجرای صفر تا صد استخر

یک استخر با طراحی زیبا و کیفیت فوق‌العاده در ساخت و اجرا، تعهد ما است. فرآیند و مراحل ساخت از صفر تا صد شامل: انتخاب مکان، چیدمان، گودبرداری، آرماتوربندی، لوله کشی و برق کشی و همچنین بتن ریزی و… می‌باشد که به طور کامل توسط تیم ما اجرا می‌شود. اجرای صفر تا صد استخرهای خانگی، ویلایی، کشاورزی و ورزشی تحت نظارت یک مهندس با تجربه انجام می‌شود. متخصصان ما استخرهای لوکس و با کیفیت را در منزل، ویلا یا باغ شما طراحی و اجرا می‌کنند.

خدمات نگهداری استخر

به طور کلی خدمات نگهداری استخر شامل تمیز کردن با جاروبرقی استخری، تمیز کردن و برس‌کشیدن کف و کاشی‌ها، همچنین تمیز کردن فیلترها، بررسی وضعیت شیمیایی و PH آب و افزودن هر گونه مواد شیمیایی لازم که ممکن است برای متعادل کردن آب مورد نیاز باشد، می‌شود.
هر فرد به طور متوسط بیش از ۱۲ ساعت در ماه را صرف نگهداری و تمیز کردن استخر خود می‌کند. خوشبختانه، شما می‌توانید انجام این امور سخت و طاقت‌فرسا را به ما بسپارید. چرا وقت خود را صرف لذت‌ بردن از استخر به جای تمیز کردن آن نمی‌کنید؟

خدمات نگهداری استخر، نگهداری استخر
تعمیر استخر | ساخت، نگهداری و تعمیر استخر

تعمیر استخر

استخر شما نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد. تعمیر و نگهداری هفتگی استخر برای مدت طولانی علاوه بر افزایش کارکرد آن، موجب کاهش خطر انتقال انواع بیماری‌های پوستی و عفونی شده و کسی را بیمار نمی‌کند. عدم نگهداری و رسیدگی می‌تواند منجر به انواع مشکلات، از جمله تعمیرات پرهزینه شود.
برای جلوگیری از ایجاد مشکلات و تعمیرهای پی در پی استخر شما نیاز به بررسی‌های منظم دارد. به عنوان مثال، پوشش‌های تخلیه اصلی و همچنین پوشش‌های فیلتر باید بازرسی شوند، همچنین مطمئن می‌شویم که پمپ‌ها و لوله‌ها سالم و بدون هیچ نشانه‌ای از نشتی هستند. علاوه بر این، موتور پمپ باید به همراه ساعت زمان پمپ بررسی شود. عملکرد صحیح تمام بخش‌ها و دستگاه ها باید تأیید شود.

ما فهرست جامعی از خدمات نگهداری و تعمیر استخر را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. تا اطمینان حاصل پیدا کنید که استخر شما در بهترین شرایط باقی می‌ماند. ما همچنین خدمات اضافی را ارائه می‌کنیم که می توانید بر اساس نیاز آنها را انتخاب کنید.

نحوه سفارش خدمات

برای آگاهی از خدمات دیگر ما در رزآب و کسب اطلاعات بیشتر، همچنین مشاوره و سفارش ساخت انواع استخرهای خانگی و شخصی، عمومی، ورزشی، تفریحی، ویلایی و همچنین درخواست خدمات تعمیر و نگهداری استخر، با ما در تماس باشید.

سفارش ساخت،تعمیر و نگهداری استخر
Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار