تعمیر استخر، هزینه و ثبت سفارش

تعمیر استخر

تعمیر و نگهداری استخر امر بسیار مهمی است، به نحوی که باید استخر شما به طور منظم سرویس شود تا احتمال فرسودگی آن کاهش پیدا کند. خدمات تعمیر استخر شامل موارد زیادی می‌شود که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم. برای جلوگیری از خراب شدن استخر شما باید تعمیرکاران حرفه‌ای و زبده، که دارای سابقه خوبی هستند را پیدا کنید. یکی از خدمات اصلی مجموعه رزآب، سرویس و نگهداری انواع استخر خانگی، ویلایی و… است که  توسط تیم حرفه‌ای، کاربلد و متخصص ما انجام می‌شود.

تعمیر استخر خانگی | سرویس استخر خانگی

تعمیر استخر خانگی

تعمیر و سرویس استخرهای خانگی در صورتی که زیاد از آنها استفاده می‌کنید امری ضروری است. با این‌حال اگر به طور مکرر از استخر خانگی خود استفاده نمی‌کنید به این معنا نیست که استخر شما نیاز به تعمیر پیدا نمی‌کند ممکن است دچار آسیب شود و نیازمند تعمیر باشد. استخر خانگی شما باید به طور مرتب سرویس شود تا در آینده مشکلی برای شما پیش نیاید. یکی از اصلی‌ترین خدمات ما در رزآب سرویس، تعمیر و نگهداری استخر خانگی برای مشتریانمان است. این خدمات توسط تیم متخصصان ما انجام می‌شود.

تعمیر استخر ویلا | سرویس استخر ویلا

با توجه به اینکه اکثر استخرهای ویلایی در فضا و محیط باز قرار دارند و در معرض تغییرات آب و هوایی قرار می‌گیرند بنابراین نیاز به سرویس‌های دوره‌ای مرتب و تعمیرات آنها بسیار ضروری است. سرویس استخر ویلا از جمله دیگر خدمات ما در رزآب است که توسط متخصصین ماهر و حرفه‌ای ما به مشتریان ارائه می‌شود. برای سفارش سرویس این استخر‌ها کافی است با شماره‌هایی که در سایت درج شده است تماس بگیرید. همکاران ما به سرعت در محل حاضر می‌شوند و فعالیت مربوط به تعمیر استخر خود را آغاز می‌کنند.

تعمیر استخر کشاورزی | تعمیر استخر | تعمیر استخر کشاورزی

سرویس استخر باغ و کشاورزی

خدمات ما شامل ارائه سرویس نگهداری استخرهای کشاورزی که در باغ و زمین‌های کشاورزی قرار دارند نیز می‌باشد. استخرهای کشاورزی به دلیل ابعاد بزرگ و استفاده روزانه‌ای که دارند، حتما باید به صورت دوره‌ای بررسی شوند تا مشکلات و عواقبی که در ادامه می‌تواند برای شما دردسرساز باشد به وجود نیاید.

تعمیر استخر ورزشی | تعمیر استخر شنا

تعمیر استخر ورزشی

استخرهای ورزشی، تفریحی و روباز که به صورت روزانه مورد استفاده تعداد زیادی از افراد قرار می‌گیرد بنابراین اهمیت بررسی و سرویس‌های هفتگی و ماهانه این مدل استخرها را چند برابر می‌شود. استخر‌های ورزشی از جمله انواع استخرهایی هستند که توسط تیم رزآب خدمات تعمیر و نگهداری آن پذیرفته می‌شود.

سرویس استخر شامل چه مواردی است؟

نگهداری و تعمیر تاسیسات استخر (swimming pool)، پمپ آب، سیستم تصفیه آب، لوله‌کشی‌های آب و لوله‌کشی‌های فاضلاب، ترمیم کاشی‌های کف و یا دیواره‌ها و جداره‌های استخر، سیستم تخلیه استخر و… همه جز سرویس‌های ارائه شده تعمیرات استخر هستند.

تعمیر استخر توسط رزاب

خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر استخر در مجموعه رزآب توسط تیمی از کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌ای که سالها تجربه و فعالیت در این زمینه را دارند به مشتریان ارائه می‌شود. سرویس انواع استخر در فضای باز، خانگی، ویلایی، ورزشی و… توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

مجموعه رزآب

ما در مجموعه رزآب با سالها فعالیت تخصصی در زمینه اجرا، ساخت و راه‌اندازی انواع استخر، جکوزی، وان جکوزی و سونا و همچنین ارائه خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری به مشتریان خود تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات ممکن را به آنها ارائه کرده و رضایت و اعتماد آنها را جلب کنیم. رزآب متخصصان ساخت، نگهداری و تعمیر استخر را که در حوزه فعالیت خود از افراد خبره بوده‌اند را کنار هم گرد آورده است و شرکت خود را روز به روز گسترش داده است.

هزینه تعمیر استخر

هزینه خدمات سرویس استخر تحت تاثیر عوامل مختلفی است، اما برای برآرود هزینه‌ها لازم است در ابتدا شرایط را مورد سنجش قرار دهیم. پس از بررسی‌های کارشناسی و برآورد هزینه‌ها با توجه به تعمیرات، تجهیزات و سرویسی که باید ارائه شود توسط کارشناسان ما تعیین و اعلام می‌گردد. بدیهی است که هزینه نهایی و تمام شده برای این خدمات در پایان کار مشخص می‌شود.

سفارش تعمیر استخر

شما می‌توانید جهت درخواست و سفارش کارهای تعمیراتی و سرویس استخر خانگی یا ویلایی خود با کارشناسان ما در پشتیبانی در ارتباط باشید و اطمینان داشته‌باشید که به شما راهنمایی‌های لازم در این زمینه به طور کامل ارائه خواهد شد. ما همیشه آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان عزیزمان هستیم.

Call Now Buttonاعزام فوری سرویس کار